İç Mekan RGB Panel

İç Mekan Led Ekran RGB Panel Modülleri

Led Ekranlar için  yüksek kaliteli İç Mekan RGB Panel Led Ekran Modülleri P2,5 RGB Panel, P3 RGB Panel, P4 RGB Panel ve P5 RGB Panel Led Ekran Modüllerimiz.
Led Ekranlarınız için RGB Panel Led Ekran Modüllerimizi mutlaka deneyin ve kalitenin farkı hissedin !

İç Mekan P2,5 Panel Led Ekran Modülü

İç Mekan P2,5 RGB Panel Led Ekran Modülü SMD 2121 160 mm X 160 mm ebatlar ve IP43 standartları 64X64 Piksel / modüldür.

İç Mekan P3 Panel Led Ekran Modülü

İç Mekan P3 RGB Panel Led Ekran Modülü 192 mm X 192 mm ebatlar ve IP43 standartları 64X64 Piksel / modül.

İç Mekan P4 Panel Led Ekran Modülü

İç Mekan P4 RGB Panel Led Ekran Modülü 256 mm X 128 mm ebatlar ve IP43 standartları 64X32 Piksel / modül.

İç Mekan P5 Panel Led Ekran Modülü

İç Mekan P5 RGB Panel Led Ekran Modülü 320 mm X 160 mm ebatları ve IP43 standartları 64X32 Piksel / modül.

Sönmez Led Ekran & Aydınlatma Teknolojileri

İç mekan led ekran panelleri dış mekan led ekran panellerine  göre daha düşük bir ışık siddetine sahip oldukları için gün ışığı gibi aydınlık bir ortamda memnun edici sonuç vermez. 

Dış mekan led ekran panellerinde olduğu gibi pikseller arası mesafeye göre sınıflandırılır. p6 iç mekan led ekran (piksel aralığı 6mm) p4 iç mekan led ekran (piksel aralığı 4mm), p3iç mekan led ekran (piksel aralığı 3mm),p2 iç mekan led ekran (piksel aralığı 2mm)

İç mekan led ekranlarda  izleme mesafesi hesaplanarak doğru piksel aralığındaki ürünü kullanmak müşteri memnuniyeti için atılacak en büyük adım olur. Uzak mesafeden izlenecek iç mekan led ekran için piksel aralığı daha geniş led ekran kullanılabilirken kısa mesafeden seyredilecek bir led ekran için daha yakın piksel aralığı olan led ekran kullanılmalıdır

SWITCH THE LANGUAGE
SÖNMEZ LED EKRAN & AYDINLATMA TEKNOLOJİLERİ

Led Ekran ve Aydınlatma teknolojiler konusunda 12 yıllık geçmişe sahip firmamız, led ekran alanında iç mekan P2 P2,5 P3 P4 Dış mekan P5 P6 P8 P10 RGB led panel led tabelası, kayan yazı, bilgi panoları ve mimari cephe aydınlatma ürünleri şirketimizin ürün portföyünde yer almaktadır.

Ayrıca projeleriniz için özel ürün tasarımlarımız ile hızlı çözümler üretiyoruz.

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesini sürekli iyileştirerek, pazar araştırması ve Ar & Ge; D çalışmaları, doğru teknik altyapı ile müşterilerimizi memnun etmek için projelerimizi doğru zamanda sunuyoruz.