Kayan Yazı Led Tabela

Kayan Yazı Led Tabela P10 Panel

Kayan Yazı Led Tabela P10 Panel ürünlerimizin programlanması çok kolaydır. Yüzlerce özel efektle sürekli olarak grafikleri, görüntüleri, zamanı ve kendi mesajlarınızı görüntüler.

Kayan Yazı Led Tabela modüllerimiz ile hazırlanan tabelalar 16×128 Kırmızı Kayan Yazı, 16×160 Yeşil Kayan Yazı, 16×192 Beyaz Kayan Yazı ve 16×256 Mavi Kayan Yazı reklam, ilan, tanıtım, indirim ve özel amaçlarınız için kullanabileceğiniz çeşitli boyut, renk ve özelliklerdeki kayan yazılardır. Kayan Yazılar Restaurantlar, hoteller, fuarlar, taşıma şirketleri ve elektronik dükkanlarında olmak üzere bir çok alanda kullanılabilir.

P10 Panel Kayan Yazı Led Tabela

Kayan yazı led tabelalarda yüksek ışık şiddetleri sayesinde 24 saat aynı etkiyi verebilmektedir. Gece ve gündüz aynı görünürlüğe sahip olan kayan yazı tabelalar ile her zaman farkedilir olacaksınız. Elektronik kayan yazı led tabelanızda  ürün, marka, indirim, fiyat, taksit seçenekleri, ürün özellikleri ve firma bilgilerinizi sürekli olarak basit kullanıcı dostu programımız ile istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz

P10 Panel Kayan Yazı Led Tabela

P10 Panel Kayan Yazı Led Tabela

P10 Panel Kayan Yazı Led Tabela

P10 Panel Kayan Yazı Led Tabela 320X160mm 32X16 pixel Krımızı, Yeşil, Mavi, Sarı, Beyaz Renkte Üretilmektedirler.

SWITCH THE LANGUAGE
SÖNMEZ LED EKRAN & AYDINLATMA TEKNOLOJİLERİ

Led Ekran ve Aydınlatma teknolojiler konusunda 12 yıllık geçmişe sahip firmamız, led ekran alanında iç mekan P2 P2,5 P3 P4 Dış mekan P5 P6 P8 P10 RGB led panel led tabelası, kayan yazı, bilgi panoları ve mimari cephe aydınlatma ürünleri şirketimizin ürün portföyünde yer almaktadır.

Ayrıca projeleriniz için özel ürün tasarımlarımız ile hızlı çözümler üretiyoruz.

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesini sürekli iyileştirerek, pazar araştırması ve Ar & Ge; D çalışmaları, doğru teknik altyapı ile müşterilerimizi memnun etmek için projelerimizi doğru zamanda sunuyoruz.