HAKKIMIZDA

Sönmez Led Ekran ve Mimari Aydınlatma Teknolojileri

Sönmez Led Ekran Teknolojileri, 2007 yılında Uğur Sönmez tarafından kuruldu ve hem dünyaca ünlü markaların hem iç hem de dış uygulamalarında yerli ve yabancı kurumsal kimlik projelerine hızlı ve ekonomik çözümler üretiyor. Müşteri portföyünün önemli bir bölümü kamu şirketleri, bankalar, oteller, alışveriş merkezleri, otomotiv şirketleri ve tekstil zincir mağazalarından oluşmaktadır.

Sönmez Led

Sönmez Led Ekran ve Mimari Aydınlatma Teknolojileri olarak Mimar, mühendis, tasarımcı ve her biri kendi değerli uzmanlarımıza hizmet verecek şekilde teknik detayların seçimi, prototip üretimi, örnek uygulama, bilgisayar sunumu ve teknik servisi hizmetleri vermeye devam ediyoruz.

10 yılı aşkın bir süredir çalışmalarını müşteri memnuniyetine dayalı anlayışla hayata geçirmiş ve bu memnuniyetin gücüyle gelişimini gerçekleştirmiştir. İsteğinizle her zaman çalıştık ve sizleride memnun müşteri portföyümüzde görmek istiyoruz.

2007 yılında, yüksek binalarda, alışveriş merkezlerinde ve eğlence merkezlerinde mimari yapıya estetik kazandırmak için Led Ekran uygulamaları ve Aydınlatma tasarımlarına başlayandık. Led Ekran ve Aydınlatma tasarımlarımız mimari projelere sadece estetik katmakla kalmaz, aynı zamanda çevre binalardan kendilerini farklı kılar. 

Dış Mekan Led Ekran Panelleri kullanarak üretimini yaptığımız Led Ekranlar ve DMX Çizgisel  Aydınlatma  ürünlerimiz mimari yapının çizgileri ile uyumlu olacak şekilde üretilmekte ve farklı amaçlarla kullanılmaktadır. Binalarınızda, bina cephelerini ışık ile daha heybetli göstermek, çözünürlüğü artırmak ve görsel ışık efektleri ile insanları etkilemek için DMX pixel aydınlatma serisi ürünler kullanılmaktadır. Öte yandan, DMX Wallwasher ve DMX Projektör Aydınlatma ürünleri monoton cephelere renk vererek hayat verir.

Misyonumuz

Günümüzde olduğu gibi, ulusal ve uluslararası müşterilerimizin beklentilerini ve desteğini alarak ulusal ve uluslararası müşterilerimizin beklentilerini karşılamayı hedefliyoruz. Her türlü düşük kaliteli maliyetin boşa gittiğinin farkındayız. Dürüstlük, özen ve zamana saygı vazgeçilmez ilkemizdir.

Vizyonumuz

Güçlü teknik kapasite ve bilgiye yatırım yapmak; Sektördeki müşterilere hızlı ekonomik ve kaliteli çözümlerden ödün vermeden sağlık, güvenlik ve çevresel faktörler dünyada bir liderdir.

Kalite Politikamız

Dürüstlük, özen, zaman vazgeçilmez ilkemizdir. Açık hava reklam endüstrisinin tüm gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, tüm çalışanlarımızı risk odaklı bir yaklaşımla sürekli gözden geçirerek politikamızı geliştirmekteyiz.

Çalışanlarımızın sürekli gelişimi ve aktif katılımı ile her geçen gün daha iyisini başaracağımıza inanıyoruz.

25Belediyeler
183Açık Hava Led Ekranlar
14Cephe Aydınlatma
265İç Mekan Led Ekranlar
SWITCH THE LANGUAGE
SÖNMEZ LED EKRAN & AYDINLATMA TEKNOLOJİLERİ

Led Ekran ve Aydınlatma teknolojiler konusunda 12 yıllık geçmişe sahip firmamız, led ekran alanında iç mekan P2 P2,5 P3 P4 Dış mekan P5 P6 P8 P10 RGB led panel led tabelası, kayan yazı, bilgi panoları ve mimari cephe aydınlatma ürünleri şirketimizin ürün portföyünde yer almaktadır.

Ayrıca projeleriniz için özel ürün tasarımlarımız ile hızlı çözümler üretiyoruz.

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesini sürekli iyileştirerek, pazar araştırması ve Ar & Ge; D çalışmaları, doğru teknik altyapı ile müşterilerimizi memnun etmek için projelerimizi doğru zamanda sunuyoruz.